Hotel-Skála_exteriérSuche-skaly_MaloskalskoHotel Skala_restaurace 1Hotel-Skala_interierVodactvi na Jizere_Mala SkalaHotel-Skála_exteriérSuche-skaly_MaloskalskoHotel Skala_restaurace 1

Nabízíme 89 lůžek ve 34 pokojích

Všechny pokoje jsou moderně zařízené, mají vlastní WC a sprchový kout. Na pokojích je televize, WiFi, fén a malá lednice. V nabídce ubytování máme také několik dvojpokojů.

  • V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně
  • Všechny pokoje mají vlastní WC a sprchový kout
  • Standardní check-in probíhá od 14 do 18 hodin (jiná možnost pouze po předchozí domluvě)
  • Opuštění pokojů a následný check-out je možný do 10 hodin
  • Malá domácí zvířata jsou u nás vítána
  • V hotelu je k dispozici výtah

Storno podmínky

Pro případ, že máte rezervaci a nemůžete dorazit, jsou tu storno poplatky. Je dobré je znát před tím, než si rezervujete svůj pobyt a proto je zde uvádíme.  

V našem hotelu platí následující storno podmínky:

  • Zrušení ZDARMA (bez strono poplatku) více než 30 dní před příjezdem
  • 50% z ceny rezervace při zrušení pobytu méně než 30 dní před příjezdem
  • 100% z ceny rezervace při zrušení pobytu méně než 7 dní před příjezdem.

Doplňující obchodní podmínky 

1. Ceny a služby
Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 

2. Zrušení pobytu zákazníkem 
Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu ubytovani@sundiskfamily.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 

3. Platnost 
Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru). 

4. Záloha 
Vyhrazujeme si právo vyžadovat po klientovi rezervační zálohu, jejíž výše je závislá na délce pobytu a počtu osob. V případě , že dojde ke stornu pobytu ze strany klienta, propadá ve prospěch ubytovatele 100% z celkové uhrazené zálohy. V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na vrácení peněz.

Otevírací doba RESTAURACE 

Restaurace je nyní v provozu pouze pro ubytované hosty a skupinové akce.

Děkujeme za pochopení! 

 


 

Kde nás najdete

Novinky

 adresa
Malá skála 69, 468 22 Malá Skála

ubytovani@sundiskfamily.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena