Hotel-Skála_exteriérSuche-skaly_MaloskalskoHotel Skala_restaurace 1Hotel-Skala_interierVodactvi na Jizere_Mala SkalaHotel-Skála_exteriérSuche-skaly_MaloskalskoHotel Skala_restaurace 1

Ubytování v centru Malé Skály

Hotel Skála stojí více než 100 let na strategickém místě v centru malebné obce Malá Skála. Pro svoji polohu je oblíbený domácí i zahraniční klientelou. V současnosti nabízí 89 lůžek ve 34 pokojích. Parkování je přímo před hotelem, zastávka vlaku 1 min pěší chůze od hotelu. Přírodní koupání v krásné Jizerce je na dosah, stejně jako množství přírodních i kulturních památek. Maloskalsko patří k nejkrásnějším místům v Česku a tolik zážitků, že je během jednoho pobytu ani nestihnete. Je proto běžné, že se naši hosté rádi vracejí, aby poznali více z okolních krás.

Věříme, že si toto místo oblíbíte také.   


Sportujte a relaxujte v okouzlující přírodě

Přijeďte si užít množství outdoorových aktivit. Nebo jen tak, nadechnout se a odpočívat v malebném údolí řeky Jizery. Maloskalsko je protkáno turistickými i cyklistickými stezkami. Kdo bere sport rekreačně, vyráží na cyklovýlety po Greenway Jizera, která vede údolím řeky. Zkušení sportovci si užívají zdejší kopce, zdolávají okolní vrcholy a sjíždějí pak náročnější terény do údolí. Milovníci skalního lezení jsou zde v opravdovém ráji. Turisté obdivují skalní města a vyhlídky, hrady a legendární rozhledny. Zajímavá jsou také muzea a galerie. 

V centru Malé Skály najdete sportovně rekreační areál Žlutá plovárna s největší půjčovnou lodí na Jizeře ( SUNDISK family ). V něm najdete travnatou pláž s občerstvením u řeky, sportoviště a půjčovnu koloběžek. Splouvání řeky Jizery patří mezi oblíbené aktivity na Maloskalsku.

Program si u nás najde každý a za každého počasí.    

Vodaci_Jizera_Mala Skala
 


Restaurace pro ubytované hosty i pro akce

Hotelová restaurace je určena ubytovaným hostům pouze pro snídaně, připravujeme zde i rauty pro větší skupiny a předem objednané akce. Velké prostory hotelu jsou vhodné také pro konání akcí většího rozsahu, jako jsou svatby, oslavy, firemní večírky, školní výlety a podobně. Interiér restaurace stylově vyzdobíme pro vaši akci tak, abyste se u nás cítili co nejlépe. 

Těšíme se na vaši návštěvu!

Hotel Skala-restaurace

Otevírací doba RESTAURACE 

Restaurace je nyní v provozu pouze pro ubytované hosty a skupinové akce.

Děkujeme za pochopení! 

 


 

Kde nás najdete

Novinky

 adresa
Malá skála 69, 468 22 Malá Skála

ubytovani@sundiskfamily.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena